Не зволікайте з консультацією кардіолога!

Сьогодні серцево-судинні захворювання є найпоширенішими захворюваннями в світі. Нездоровий спосіб життя, який сприяє розвитку серцево-судинних захворювань, найчастіше формується в дитячому та підлітковому віці, тому профілактику слід починати з самого дитинства.

В нашій лікарні працює три кардіолога з вищою категорією. Сформувалася професійна команда дитячих кардіологів, покращилися технології, зявилося сучасне обладнання. Лікарі мають доступ до кращих ресурсів та постійно навчаються.

На базі лікарні проводять діагностику та лікування порушень серцевого ритму, вроджених вад серця, артеріальних гіпертензій, кардіоміопатій. та багато іншого.

Кардіологи нашої лікарні тісно співпрацюють з центрами дитячої кардіології та кардіохірургії: з Київським Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України, з Київським Науково- практичним медичним центром дитячої кардіології і дитячої кардіохірургії МОЗ України, з інститутом серця МОЗ України. Протягом 2019-2020 років в даних центрах проведено близько 100 оперативних втручань на серці мешканцям Сумської області. В нашій лікарні проводяться 1-2 рази на рік виїздні консультації кардіохірургів із кардіохірургічних центрів м. Київ.

В 2019 році фонд «Серце до серця» організував Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи!» за кошти якої було придбано кардіологічне медичне обладнання і для нашої лікарні.

Нехай ваше серце буде здоровим і щасливим!