28 жовтня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», яким передбачено, що письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Електронні звернення до КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня»  надсилаються на електронну адресу – sodklsekretar@gmail.com

Вимоги до звернення, у тому числі електронного, визначені статтею 5 Закону України “Про звернення громадян”.

Зразок звернення

Додатково надаємо рекомендації щодо оформлення та подання електронного звернення.

У зверненні необхідно обов’язково зазначити повні реквізити заявника (прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу (поштовий індекс, район,населений пункт, вулиця, будинок, корпус, квартира), контактні телефони,електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь,або відомості про інші засоби зв’язку з ним, чітко і зрозуміло викласти зміст порушеного питання.

Реквізити заявника повинні вноситись ретельно, що прискорить опрацювання звернення та надання відповіді заявнику. Пропонується зазначати дані українською мовою відповідно до офіційного документа, що засвідчує особу заявника.

Зміст звернення має бути стислим та інформативним, містити конкретні факти по суті питання.

Надання достовірної інформації є необхідною умовою для компетентного розгляду звернення.

Без зазначення обов’язкової інформації не буде можливості провести реєстрацію звернення, (ст.5 Закону України «Про звернення громадян»: звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження).

Відповідь на звернення може надаватись електронною поштою.

Звернення, надіслане наприкінці робочого дня або у позаробочий час, буде прийнято до розгляду у наступний після його надходження робочий день.

Увага! Звернення не приймається до розгляду, якщо:

  • порушене у зверненні питання не належить до компетенції комунальної установи Сумська обласна дитяча клінічна лікарня;
  • звернення оформлено з порушенням ст. 5 Закону України «Про звернення громадян»;
  • звернення містить нецензурну лексику або образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі.