Хочемо поділитися з вами прекрасними новинами – у інфекційно-боксованому відділенні Сумської обласної дитячої клінічної лікарні після ремонту відкрилася палата №5. Відтепер там є усі умови для лікування та комфортного перебування маленьких пацієнтів.

Окрім ремонту, нової сантехніки та сучасних меблів палату прикрасили малюнки яскравого сімейства мультяшних посіпак. Їх зробила талановита сумська художниця Дарина ЧИЖ. Навіть дорослі обожнюють веселий мультфільм про міньйонів, а що вже говорити про дітлахів! Тому питання з вибором тематики декору довго не стояло. Трудилася над малюнками художниця декілька тижнів. Вона вклала в них не тільки свій талант та працю, а і частинку душі, бо робити щось для діток можна тільки так.

Ремонт та оновлення палати стали можливими завдяки меценатові Рустамові ГАЛАЄВУ. Родина Галаєвих є давніми та надійними друзями дитячої лікарні. Цього разу пан Рустам долучився до доброї справи в рамках челенджу губернатора області «Відремонтуй палату в лікарні».

«Я радію, що челендж, який я перейняв від губернатора Сумщини, приносить користь і поширює добро. Я задоволений бачити його результати і передаю естафету своєму братові, а також усім бажаючим», – сказав Рустам Галаєв.

А колектив дитячої лікарні, наші пацієнти та їх батьки говорять благодійнику ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ! Від вашої доброти цей світ вже став впевненішим, добрішим та світлішим. Нехай ці хороші справи повернуться в ваше життя успіхами в усіх справах та починаннях!