На сьогодні у лікарні працює найкраще в області відділення ультразвукової діагностики яке оснащено УЗД апаратомами  Philips EPIQ 5 – це діагностична система експертного класу, в якій зібрані кращі напрацювання нідерландських інженерів. Арсенал можливостей ультразвукового апарату робить його незамінним в області абдомінальних досліджень, кардіології, акушерстві та гінекології, урології, обстеженнях малих органів і судин, травматології, ортопедії, супроводі інвазивних процедур. Пристрій легко справляється з візуалізацією кишечника, вміє робити ЕхоКГ, проводити 3D/4D сканування в режимі реального часу. Підтримує технологію еластографії зсувної хвилі і компресійної еластометрії. 

Фірмові технології Philips Виробник підійшов до питання формування зображень на якісно новому рівні, – поки інші апарати обробляють картинку посмугово, EPIQ 5 працює з роздільною здатністю картинки попіксельно. Завдяки фірмовій технології захоплення і паралельної обробки збільшеного масиву акустичних даних nSIGHT, пристрій дозволяє добитися високої якості зображення з надзвичайною деталізацією. Діагностична система в процесі роботи здатна навчатися і запам’ятовувати типові алгоритми досліджень. За допомогою технології Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS), пристрій аналізує і запам’ятовує повторювані дії, що дозволяє здійснювати рутинні обстеження практично без втручання лікаря. УЗД апарат вміє самостійно здійснювати розрахунки і обчислення. Вбудовані програмні модулі Q-Apps дозволяють проводити кількісні аналізи ультразвукових зображень, що істотно спрощує роботу оператора. До знакових функцій пристрою також варто віднести автоматизацію розрахунків комплексу інтима-медіа, оцінку локальної скоротливості міокарда, STIC і багатопроекційну реконструкцію під час візуалізації тривимірного зображення. 

Марков Андрій Михайлович

Марков Андрій Михайлович

Завідувач відділенням, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
Облазницький Віктор Миколайович

Облазницький Віктор Миколайович

Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Підтримувані режими сканування УЗД Philips EPIQ 7 підтримує такі режими діагностики:

  • 2D;
  • Стрес-ЕХО;
  • M-режим;
  • анатомічний M-режим;
  • кольорове доплерівське картування;
  • імпульсно-хвильовий доплер;
  • високошвидкісний імпульсно-хвильовий доплер;
  • безперервно-хвильовий доплер;
  • 3D / 4D сканування в режимі реального часу;
  • еластометрія (як компресійна, так і зсувної хвилі).

Сканер обладнаний кольоровим монітором з діагоналлю 21.5 дюйма. Для забезпечення швидкого доступу до функцій системи передбачена сенсорна панель управління. У зборі блок важить всього 104 кілограми, що робить устаткування дуже мобільним.