На сьогодні у лікарні працює найкраще в області відділення ультразвукової діагностики яке оснащено УЗД апаратомами  Philips EPIQ 5 – це діагностична система експертного класу, в якій зібрані кращі напрацювання нідерландських інженерів. Арсенал можливостей ультразвукового апарату робить його незамінним в області абдомінальних досліджень, кардіології, акушерстві та гінекології, урології, обстеженнях малих органів і судин, травматології, ортопедії, супроводі інвазивних процедур. Пристрій легко справляється з візуалізацією кишечника, вміє робити ЕхоКГ, проводити 3D/4D сканування в режимі реального часу. Підтримує технологію еластографії зсувної хвилі і компресійної еластометрії. 

Фірмові технології Philips Виробник підійшов до питання формування зображень на якісно новому рівні, – поки інші апарати обробляють картинку посмугово, EPIQ 5 працює з роздільною здатністю картинки попіксельно. Завдяки фірмовій технології захоплення і паралельної обробки збільшеного масиву акустичних даних nSIGHT, пристрій дозволяє добитися високої якості зображення з надзвичайною деталізацією. Діагностична система в процесі роботи здатна навчатися і запам’ятовувати типові алгоритми досліджень. За допомогою технології Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS), пристрій аналізує і запам’ятовує повторювані дії, що дозволяє здійснювати рутинні обстеження практично без втручання лікаря. УЗД апарат вміє самостійно здійснювати розрахунки і обчислення. Вбудовані програмні модулі Q-Apps дозволяють проводити кількісні аналізи ультразвукових зображень, що істотно спрощує роботу оператора. До знакових функцій пристрою також варто віднести автоматизацію розрахунків комплексу інтима-медіа, оцінку локальної скоротливості міокарда, STIC і багатопроекційну реконструкцію під час візуалізації тривимірного зображення. 

Марков Андрій Михайлович

Марков Андрій Михайлович

Завідувач відділенням, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії

Підтримувані режими сканування УЗД Philips EPIQ 7 підтримує такі режими діагностики:

  • 2D;
  • Стрес-ЕХО;
  • M-режим;
  • анатомічний M-режим;
  • кольорове доплерівське картування;
  • імпульсно-хвильовий доплер;
  • високошвидкісний імпульсно-хвильовий доплер;
  • безперервно-хвильовий доплер;
  • 3D / 4D сканування в режимі реального часу;
  • еластометрія (як компресійна, так і зсувної хвилі).

Сканер обладнаний кольоровим монітором з діагоналлю 21.5 дюйма. Для забезпечення швидкого доступу до функцій системи передбачена сенсорна панель управління. У зборі блок важить всього 104 кілограми, що робить устаткування дуже мобільним.