«Ви довіряєте нам найдорожче – здоров’я Ваших дітей»

В нашому закладі працюють висококваліфіковані співробітники, які нададуть консультативну допомогу, проведуть додаткові діагностичні обстеження, а у випадку хвороби призначать сучасне лікування, в разі необхідності направлять до спеціалізованого відділення стаціонару та допоможуть Вашим діткам вирости здоровими та активними.

В поліклінічному відділенні ведуть прийом лікарі 19 спеціальностей, а саме: педіатр, імунолог, алерголог, гематолог, дерматолог, кардіоревматолог, нефролог, офтальмолог, ортопед, гінеколог дитячого та підліткового віку, нефролог, уролог, хірург, невролог, ендокринолог, гастроентеролог, пульмонолог, ЛОР та онколог.

В діагностичному процесі лікарям поліклініки допомагають :

  • Відділення ультразвукової діагностики. Лікарі з багаторічним досвідом роботи проводять обстеження всіх органів: ультразвукове дослідження головного мозку (НСГ), щитоподібної залози, серця, органів черевної порожнини та малого тазу, суглобів, очей та доплерографію.
  • Кабінет функціональної діагностики проводить електрокардіографію (ЕКГ), спірографію, кардіоінтервалографію (КІГ), електроенцефалографію.
  • Ендоскопічний кабінет. Лікарі вищої категорії на сучасному ендоскопі зроблять ЕГДС (езофагогастродуоденоскопію), бронхоскопію, колоноскопію.

Також на базі поліклініці функціонує Обласний сурдологічний центр, де Ви можете отримати консультацію сурдолога, дефектолога, логопеда та зробити аудіограму.

З липня 2018 року в складі нашої лікарні розпочав свою роботу «Центр з надання психіатричної допомоги дітям області». В центрі спеціалізовану допомогу надають три лікарі-психіатри, психолог та логопед.

На базі поліклінічного відділення працюють:

  • Обласна щеплювальна комісія;
  • Обласна лікарсько-консультативна комісія з питань інвалідності.

Для надання консультативної та психологічної допомоги функціонує кабінет медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді».

Для комфортного перебування в поліклініці сімей із немовлятами та дітьми молодшого віку існує кімната грудного вигодовування, де в комфортних умовах Ви зможете нагодувати та переодягти малюків.

Інформація для батьків.

Для отримання консультації пацієнт повинен мати направлення на консультацію до лікаря спеціаліста нашого закладу, свідоцтво про народження та паспорт батьків або законних представників дитини. При зверненні до реєстратури пацієнту заводиться або видається амбулаторна карта та талон до лікаря. Пріоритет в черзі до лікаря мають діти з обмеженими можливостями, діти першого року життя, діти медичних працівників та пацієнти, які приїхали на госпіталізацію у стаціонарні відділення лікарні.

У консультативній поліклініці впроваджена система «Поліклініка без черг». Електронний запис-талон допомогає пацієнтам спланувати свій день, заощадити час та зробити відвідування лікувального закладу комфортним. Запишіться на прийом через систему «ПОЛІКЛІНІКА БЕЗ ЧЕРГ»

Керівний склад

Оношко Марія Василівна

Оношко Марія Василівна

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи лікар кардіоревматолог дитячий вищої категорії
Осадча Олена

Осадча Олена

Старша медична сестра поліклініки

Лікарі, які ведуть прийом

Рябоконь Наталія Олександрівна

Рябоконь Наталія Олександрівна

Обласний дитячий невролог, психіатр, лікар-невролог вищої категорії
Біттерліх Леонід Ростиславович

Біттерліх Леонід Ростиславович

Лікар-невролог дитячий вищої Лікар-невролог дитячий вищої
Вощенко Марина Аркадіївна

Вощенко Марина Аркадіївна

Лікар-невролог дитячий першої категорії
Паскарик Олена Юріївна

Паскарик Олена Юріївна

Лікар-невролог вищої категорії
Жукова Валентина Іванівна

Жукова Валентина Іванівна

Обласний дитячий оториноларинголог, лікар-оториноларинголог вищої категорії
Лазаренко Марина Генадіївна

Лазаренко Марина Генадіївна

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, ендоскопіст вищої категорії
Паскарик Зіновій Анатолійович

Паскарик Зіновій Анатолійович

Лікар-оториноларинголог, ендоскопіст вищої категорії
Люлько Наталія Володимірівна

Люлько Наталія Володимірівна

Обласний дитячий пульмонолог. лікар-алерголог першої категорії
Коломієць Ольга Володимірівна

Коломієць Ольга Володимірівна

Лікар-пульмонолог другої категорії
Товчигречко Світлана Миколаївна

Товчигречко Світлана Миколаївна

Обласний дитячий алерголог, лікар-алерголог вищої категорії
Шевченко Андрій Олександрович

Шевченко Андрій Олександрович

Лікар-дерматовенеролог
Сташко Оксана Володимирівна

Сташко Оксана Володимирівна

Заступник головного лікаря з експертизи ТНП, лікар нефролог дитячий вищої категорії

Богород Олена Василівна

Богород Олена Василівна

Обласний дитячий нефролог, лікар-нефролог вищої категорії
Приходько Надія Олексіївна

Приходько Надія Олексіївна

Лікар-нефролог вищої категорії
Соседська Діана Олександрівна

Соседська Діана Олександрівна

Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку вищої категорії
Демченко Тетяна Григорівна

Демченко Тетяна Григорівна

Обласний дитячий гастроентеролог, лікар вищої категорії
Журавель Алла Олексіївна

Журавель Алла Олексіївна

Обласний дитячий кардіоревматолог, лікар-кардіоревматолог вищої категорії
Одинец Лариса Анатоліївна

Одинец Лариса Анатоліївна

Лікар-кардіоревматолог першої категорії, лікар функціональної діагностики першої категорії
Оношко Марія Василівна

Оношко Марія Василівна

Лікар-кардіоревматолог вищої категорії
Лобода Тетяна Олексіївна

Лобода Тетяна Олексіївна

Лікар-кардіоревматолог
Железна Тетяна Олександрівна

Железна Тетяна Олександрівна

Обласний дитячий ендокринолог, лікар-ендокринолог вищої категорії
Радченко Ірина Петрівна

Радченко Ірина Петрівна

Лікар-ендокриноло гдругої категорії
Гуйва Ольга Миколаївна

Гуйва Ольга Миколаївна

Лікар-ендокринолог першої категорії
Кундіус Ірина Вікторівна

Кундіус Ірина Вікторівна

Лікар-педіатр другої категорії
Жукова Ніна Іванівна

Жукова Ніна Іванівна

Лікар-гематолог вищої категорії
Чудна Ольга Георгієвна

Чудна Ольга Георгієвна

Лікар-гематолог вищої категорії
Машин Сергій Анатолійович

Машин Сергій Анатолійович

Лікар-гематолог вищої категорії
Веселов Андрій Володимирович

Веселов Андрій Володимирович

Лікар-ортопед першої категорії
Шкурмада Артем Юрійович

Шкурмада Артем Юрійович

Лікар-ортопед першої категорії
Евдошенко Поліна Леонідовна

Евдошенко Поліна Леонідовна

Лікар-ортопед вищої категорії
Беляєв Федір Валерійович

Беляєв Федір Валерійович

Лікар-уролог вищої категорії
Овечкін В'ячеслав Семенович

Овечкін В'ячеслав Семенович

Заслужений лікар України, обласний дитячий хірург, лікар-хірург вищої категорії
Гуменюк Леонід Васильович

Гуменюк Леонід Васильович

Лікар-хірург вищої категорії
Сумцова Ірина Георгієвна

Сумцова Ірина Георгієвна

Обласний дитячий офтальмолог вищої категорії
Кугук Світлана Львівна

Кугук Світлана Львівна

Завідувач кабінету охорони зору, завідувач кабінету охорони зору
Бражнік Андрій Михайлович

Бражнік Андрій Михайлович

Лікар-офтальмолог дитячий вищої категорії
Фурса Анна Сергійовна

Фурса Анна Сергійовна

Лікар-офтальмолог дитячий першої категорії