З квітня 2020 року в Сумській обласній дитячий клінічній лікарні, за ініціативи її співробітників, була створена незалежна профспілкова організація «Єдність».
З 620 співробітників лікарні за три місяці до НПО «Єдність» вступило 257 працівників. Ще близько ста чоловік вийшло з первинної профспілкової організації лікарні через багаторічну відсутність користі від членства в профспілкових лавах та знаходяться в роздумах.
Метою новоствореної незалежної профспілкової організації «Єдність» є покращення умов праці та відпочинку для колективу лікарні, визначення нового рівня оплати праці без «урівнялівки» та ще багато іншого.
Запрошую разом створити комфортні умови для персоналу та пацієнтів.
З повагою,
голова незалежної профспілкової організації «Єдність» СОДКЛ
Людмила Юсюк