3 жовтня 2019 року у місті Києві за участі перших осіб держави та Міністерства охорони здоров’я України відбулось урочисте вручення ключів та документів на реанімобілі, закуплені Фондом Рината Ахметова для обласних дитячих лікувальних закладів. Проект «200 швидких для України» реалізується з липня 2019 року за ініціативи Президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням засновника Фонду Ріната Ахметова. Всі обласні дитячи лікарні, а саме виїзні неонатологічні бригади, отримали сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги, обладнані висококласним обладнанням, яке врятує десятки маленьких життів. Цей реанімобіль обладнано апаратом штучної вентиляції легень для дітей та новонароджених, монітором життєво важливих функцій, пульсоксиметром з датчиками, транспортним кувезом, відсмоктувачем, нагрівачем інфузійних розчинів, шприцевим насосом, дихальним мішком багаторазового використання, сумкою-термоконтейнером та іншим медичним оснащенням.

Оснащення виїзної неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії реанімобілем класу «С» має сенс. Транспортування новонародженого має проводитися у спеціальному транспортному модулі, що забезпечує термонейтральне середовище на весь час транспортування, проведення ШВЛ з наявністю необхідної кількості медичних газів, інфузійну терапію, моніторинг.

4 жовтня новий сучасний реанімобіль прибув до обласної дитячої клінічної лікарні, пройшов процедуру з документальним оформленням. Відтепер хворі новонароджені діти Сумської області транспортуються в належних умовах з отриманням всієї необхідної медичної допомоги.