17 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день недоношених дітей. Він був заснований в 2009 році за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми

Ідея заснування Дня недоношених дітей привернула можливість публічно і широко заявити про існуючу проблему в суспільстві, про необхідність розв’язання проблем, з якими стикаються лікарі і сім’ї з недоношеними дітьми, допомогти їм знайти підтримку і розуміння. Адже недоношеність — проблема, з якою сім’ї і суспільство стикаються незалежно від добробуту і рівня розвитку.

У Сумській області щорічно народжується близько 350 дітей раніше терміну, з них до 60 дітей з вагою до 1500 грамів при народженні. Дана категорія дітей потребує виходжування на дороговартісному обладнані, довготривалого медикаментозного лікування та особливого догляду
У 2019 році в Україні «День передчасно народженої дитини», або як назвали українські лікарі «День поспішалок», святкується 11 рік, а в Сумській області це проводився вдруге.

З 11.00 до 13.00 год. в конференц залі лікарні пройшла розважальна акція «День поспішалок» учасниками якої близько 70 діток Сумської області, які народилися недоношеними та їх батьки. Розважальну програму для дітлахів представляли актори Театру Нянькіних, ФОТО-зона – це подарунок від фірми Нестле. Тут можна булосфотографувати своїх діток безкоштовно, проводились майстер-класи, творчі виступи. Кожна дитинка отримала невеликі подаруночки від спонсорів та організаторів заходу.