Як добре розуміти, що у нас, медиків, є підтримка. Що за нашими спинами у білих халатах є надійні, добрі та сильні люди з гарячими серцями.

Дуже креативні. Такі як наші незмінні інформпартнери – #телеканалСТС в особі його директора чарівної пані @Любов Карпенко. Та всього колективу каналу – дуже професійних журналістів. Я щиро вдячний телевізійникам за їх неймовірну ідею організувати та провести благодійний вечір «Час дарувати».

Сильні та добрі. Такі як народні депутати від Сумщини, голова Сумської ОДА, представники бізнесу та державних організацій, політичних партій, ректори вишів. Які підтримали кращі традиції меценатства і взяли участь у благодійному вечорі.

Його мета – початок збору коштів для придбання церебрального оксиметру для відділення інтенсивної терапії новонароджених нашої лікарні. Цей апарат допоможе врятувати життя сотням передчасно народжених крихіток.

Зараз до прекрасної ініціативи долучається уся Сумщина: профспілки, підприємці, просто небайдужі жителі області. У планах організаторів протягом січня зібрати необхідну суму коштів, а це 980 тис грн.

Але вже зараз хочемо сказати величезне СПАСИБІ дорогим організаторам прекрасної справи та благодійникам за їх величезний внесок у формування здорової нації. Ваша небайдужість не може не надихати нас, лікарів, на нові професійні звершення у справі порятунку життя маленьких пацієнтів області.

І нехай зроблене Вами добро повертається до вас та ваших родин сторицею!!! Адже добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

«Час дарувати» – прекрасний! І завжди вчасний.