В 2018 році за бюджетні кошти в операційну придбано електрокоагулятор. Це пристрій, який значно полегшує процес оперативного втручання. Запобігає втраті крові, зменшує час оперативного втручання.

Медичний ендоскопічний електрокоагулятор – один з видів електрохірургічного обладнання, призначений для розтину біологічних тканин та коагуляції судин за допомогою високочастотного струму.

Медичний ендоскопічний електрокоагулятор складається з блоку керування, педального перемикача, пластини пацієнта та кабелю живлення.

Пристрій характеризується багатофункціональністю (7 робочих режимів), високою вихідною потужністю, малими розмірами та вагою, низьким рівнем шуму при роботі, мінімальним прилипанням, що зменшує кількість завданих пацієнту пошкоджень, підтримує різання в рідкому середовищі; керування за допомогою перемикача ручки та педального перемикача, зручне та просте покрокове регулювання рівня вихідної потужності, наявний трисекційний цифровий дисплей, двоклавішний педальний перемикач; робота з пристроєм високоефективною, стабільною, безпечною, надійною та довготривалою. Пристрій є простим і зручним в експлуатації.