В КУСОДКЛ придбано нове сучасне обладнання. Кошти для придбання обладнання були виділені обласною радою.

Апарати штучної вентиляції легень (2 шт.) нового покоління, експертного класу для респіраторної терапії у новонароджених та дітей старшого віку в умовах відділення інтенсивної терапії. Придбані апарати дозволяють проводити штучну вентиляцію легень у широкому спектрі клінічних випадків.

Придбані апарати розміщені у відділені анестезіології та інтенсивної терапії закладу.

Столи операційні (2 шт.) для операційної ортопедо-травматологічного відділення та оглядової кімнати ургентного пункту для надання допомоги хворим з травмами. Столи багатофункціональні, універсальні, рентген прозорі, дозволяють забезпечити оптимальне положення пацієнта при проведенні оперативних втручань. Було придбано для операційної ортопедо-травматологічного відділення операційна лампа, відсмоктувач медичний, контейнер для стерилізації хірургічних та ендоскопічних інструментів.

З метою поліпшення умов перебування маленьких пацієнтів у закладі протягом вересня за рахунок коштів обласного бюджету проведено заміну вікон на теплозберігаючі у відділеннях: очному, фізіотерапевтичному, отоларингологічному та клініко-діагностичній лабораторії (всього 31 шт.), проведена заміна дверного блоку на центральному вході.