Світ не без добрих людей, так на нашому шляху з’ явилася прекрасна людина, гарна жінка, яка небайдужа до України і українців.

Дякуємо іспанській волонтерці українського походження Олені Отич за підтримку нашої лікарні у такі непрості для держави часи!

Для залу ЛФК вона передала спортивний інвентар та спеціальне обладнання для відновлення опорно-рухового апарату дітей після хвороби та операційного втручання.

Це не перша акція солідарності Олени Отич на підтримку України. Хоч вона і переїхала до Європи понад 20 років тому, але серцем завжди з Батьківщиною.

Пані Олена допомагає українцям одягом та продуктами харчування. Активно співпрацює з Червоним Хрестом Ібі. А ще в Іспанії для українців вона волонтерить в якості перекладача. Нещодавно від мерії свого міста жінка отримала визнання за солідарну роботу з українцями.

Адміністрація та колектив обласної дитячої клінічної лікарні дякують Олені Отич за співпрацю та небайдужість. А ще за любов до України і піклування про майбутнє нації – наших маленьких пацієнтів.
Нехай зроблене добро повертається сторицею!