А прізвища наших лікарів-хірургів відомі не тільки в регіоні, а й поза його межами!

Зокрема, завідувач відділенням Володимир ДОРОШЕНКО – справжній авторитет серед колег та лікар, якому дякують сотні пацієнтів, яких він оперував у дитинстві. А сьогодні вони довіряють йому здоров’я уже своїх діток. Бо впевнені, що у відділенні Володимира Васильовича працюють справжні професіонали своєї справи. Досвідчені, професійні медики.

Кожного року у хірургічному відділенні проходять лікування понад 1700 дітей, проводиться більше 1000 оперативних втручань.

Тут надається весь спектр планових оперативних втручань загальнохірургічного профілю, операції з приводу пахових і пупкових гриж, гриж білої лінії живота, варикоцелє, водянок яєчок, кіст сім’яного канатика, крипторхізму, рубцового фімозу, біопсій пухлин і гігром різної локалізації, серединних і бічних кіст шиї.

Урологічна допомога включає консервативне лікування захворювань сечовивідної системи, а також хірургічну корекцію таких захворювань як гідронефроз, міхурово-сечовідний рефлюкс, кіста нирок, полікістоз нирок, мегауретер, дисфункція сечового міхура нейрогенного характеру, пієлонефрит, цистит, гіпоспадія, епіспадія.

Одне з головних завдань хірургічного відділення СОДКЛ – не лише проведення успішних операцій, але і завдати пацієнтам якомога менше хірургічних травм.

Тому на зміну «відкритим» втручанням виконуються лапароскопічні операції – хірургічний метод, при якому операції проводять через невеликі розрізи.

Лапароскопія – це високоточні операції, з дотриманням всіх принципів дитячої хірургії, що проводяться з використанням новітньої медичної техніки. Максимально високі темпи загоєння і реабілітації.

Нехай ваші діти будуть здоровими. А завдання наших лікарів – робити для цього усе можливе.