До лікарні з подарунками та сюрпризами завітали донори

Святий Миколай навіть після свого головного свята продовжує робити добрі справи. І ми дуже раді, що він знову не оминув нашу лікарню. Цього разу передноворічні сюрпризи він передав через тих, хто підтримує нас не тільки на свята, а і у будні – через Сумський обласний центр служби крові та асоціацію донорів-християн церкви «Добра новина». Саме ці добрі чарівники забезпечують наших маленьких пацієнтів найнеобхіднішим – донорською кров’ю. А цього року під ялиночку дитячої лікарні вони привезли ще й таке необхідне для відділення дитячої онкогематології багатофункціональне ліжко з пультом управління.

Передаючи ліжко, пастор церкви Микола СОВЕНКО сказав: «Ми від усієї душі дякуємо дорогим лікарям, медсестрам за їх нелегкий труд, за те, що віддають частинку себе, лікуючи діток. Адже тут потрібні не тільки спеціальні знання та кваліфікація, а ще й добре серце та світла душа. Сподіваємося, наш вклад у цю справу полегшить перебування хворих діток у стінах закладу. Нехай дива трапляються не тільки у свята. Нехай всі діти та їх батьки, лікарі та персонал лікарні будуть здорові та щасливі!».

Координатор донорського руху Сумського обласного центру служби крові Олена ГЕРЕНКО зауважила, що, завдяки багаторічній співпраці донорів з обласною дитячою лікарнею, вони добре знають персонал лікарні, знають історії пацієнтів, знають переживання та біль їх батьків. Тому розуміють, наскільки важливо підтримувати маленьких пацієнтів. «Цього року карантинні обмеження стали на заваді того, аби привітати діток концертами та приємними сюрпризами, як це було у минулі роки. Тому (з дозволу лікарів) ми привезли солодощі, які дозволено цим діткам – це мармелад, зефір та інше. А ще ми привезли невеличкі новорічні сувеніри для лікарів та теплі слова підтримки та небайдужості. Нехай усі дітки знають, що вони небайдужі нам, дорослим. Обласний центр служби крові завжди готовий підставити своє плече і за першої ж потреби доставити якісні і безпечні компоненти крові».

Координатор донорського руху асоціації донорів-християн Ірина СОВЕНКО передала довідки про здачу крові, переданої пацієнтам лікарні за цей рік і наголосила, що разом з нею донори-християни передають найкращі побажання одужання діткам.

Керівництво та медичний персонал лікарні, батьки маленьких пацієнтів та самі дітки від усього серця дякують нашим дорогим донорам за свято благородності та доброти.

Ми дякуємо за ефективну співпрацю, партнерські та дружні стосунки, які є сьогодні між лікарнею та Сумським обласним центром служби крові. За те, що у цей непростий рік, незважаючи на карантин, не було жодних затримок у забезпеченні лікарні компонентами крові .

Нехай кожна крапелька донорської крові повернеться у ваше життя благополуччям, здоров’ям та усілякими гараздами!

ДЯКУЄМО, що ви з нами!