Сьогодні, 9 лютого, в офтальмологічний кабінет Сумської обласної дитячої клінічної лікарні передали нове обладнання, яке закупили на зібрані кошти в Сумській області в рамках акції «Серце до серця».

Цього разу волонтери збирали кошти на обладнання для ранньої діагностики і лікування вад зору у дітей. Загальна зібрана сума – 384244,72 гривень.

“Серце до серця”: у Сумах обласній дитячій лікарні передали нове обладнання

На зібрані кошти для лікарні закупили авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ, дві щільові лампи та два столи, три апарати для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга», два апарати «Ручеек» для тренування акомодації та макулостимулятор.

У акції взяло участь близько 1200 волонтерів Сумщини. Ми роздали  більш ніж 1200 скриньок в усій області. Розташували їх в медичних закладах, ВНЗ, коледжах, закладах культури, державних структура, кафе, салонах краси, спортзалах. Саме у співпраці організаційного комітету, волонтерів та державних структур вдалося провести цей захід, адже ці люди дійсно взяли на себе таку благодійну місію, – говорить Крістіна Сахно, керівник регіонального відділення Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

Також у Сумах визначили кращого волонтера. Ним стала Вероніка Онищенко – у фінальний день їй вдалось зібрати 1482,15 гривень.

До слова, у 2017 році Сумська область стала лідером серед інших областей України за кількістю зібраних коштів.

Загалом, у рамках 12-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» у 2017 році зібрали понад 3 мільйони 281 тисяч гривень на закупівлю обладнання для офтальмологічних відділень дитячих обласних лікарень по всій Україні.