Головна мета цього консультаційно-дорадчого органу – це допомога адміністрації лікарні успішно розвивати свій заклад. І, звісно ж, слідкувати за ефективністю лікування та комфортом перебування маленьких пацієнтів у закладі. До складу опікунської ради обласної лікарні ввійшли 8 представників різних сфер: бізнесу, політики, освіти, громадських та благодійних організацій.

Головою опікунської ради при СОДКЛ стала МАЛЮК Оксана Володимирівна.

Основними завданнями опікунської ради є:

  • сприяння ефективній діяльності медзакладу шляхом підготовки пропозицій щодо удосконалення його діяльності;
  • участь у плануванні та здійсненні заходів щодо залучення додаткових ресурсів на цільові потреби медзакладу та пацієнтів;
  • здійснення громадського нагляду за використанням коштів медзакладу.

«Ті, хто не боїться змінюватись, експериментувати, здатні змінювати світ. Ми всі хочемо жити в нормальних умовах та користуватися якісними послугами медичних установ. А також хочемо, щоб діти Сумщини були здоровими, щасливими, щоб у них було розуміння, що вони – надія країни. Поділитися своїми знаннями на благо інших – це найпростіше, що може зробити кожна людина. Ми дуже раді, що керівництво Сумської обласної дитячої лікарні це розуміє і готове до співпраці з нами», – говорить голова опікунської ради при лікарні Оксана МАЛЮК.