За свідченням медичної практики, в нашій області поступово збільшується кількість дітей, які страждають від міопії (короткозорості). Не кращим чином виглядає картина з поширенням інших вад зору. Зокрема, досить помітною стала тенденція на зростання випадків косоокості.
Одним з найбільш ефективних методів боротьби з цими недугами є застосування такого інструменту корекції зору як окуляри. Адже від точно підібраних окулярів залежить, наскільки успішно зможе дитина адаптуватись до оточуючого середовища. Адже багато чого в нашому житті пов’язано саме з можливістю добре сприймати візуальну інформацію.
Нещодавно кабінет зору обласної дитячої клінічної лікарні поповнився Проектором знаків – одним з найбільш сучасних медико-діагностичних приладів, який приблизно у 5 разів полегшує точний підбір окулярів. Прилад містить 41 тест, за допомогою яких лікар може скласти максимально об’єктивну картину зорового стану маленького пацієнта і відповідно до цього підібрати потрібні окуляри.
Придбання цього необхідного приладу відбулось завдяки тісній співпраці між керівництвом обласної дитячої клінічної лікарні та обласної державної адміністрації.