День передчасно народжених діток минув. Але Сумська обласна дитяча клінічна лікарня та її ще зовсім крихітні пацієнти продовжують отримувати приємні сюрпризи від волонтерів.

Цього разу дякуємо благодійникам на чолі з сумчанкою Іриною СВИРИДОВОЮ. В нашому місті вона є координатором клубу «28 петель». Це всеукраїнське благодійне об’єднання майстринь, які за свої кошти купують нитки та плетуть речі для передчасно народжених діток.

Оскільки малюкам, у яких ще не до кінця сформувалася система кровообігу, навіть у кювезах потрібне додаткове тепло, їх можуть зігріти будь-які плетені речі: шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, пледики. жилеточки. А плетені іграшки-восьминіжки відволікають крихіток від того, аби вони не висмикували трубки для забезпечення їх життєдіяльності.

Організатор заходу Ірина Свиридова говорить: «Велика подяка моїм феям. Вони, як бджілки, трудилися, вкладаючи душу, ніжність, материнську теплоту в кожен виріб, сплетений їх руками. Коли ми напередодні пакували ці вироби, то плакали від того, наскільки добрі, щедрі і старанні дівчатка клубу «28 петель»! У цих речей така сильна енергетика»

Окрім теплої плетеної краси, яку волонтери надсилали малятам з усієї країни, лікарня отримала матрацики, сповивальні столики та ліжечка для «ранніх пташок», а також пелюшки та засоби гігієни.

Отож, за меблі дякуємо майстру Володимиру ЧИРВІ, за їх доставку волонтерці та давньому другу лікарні Ксенії ГРИНИК. А ще – головному спонсорові благодійників, директорці одеської фабрики жіночого одягу ТМ “MINOVA”, Тетяні МІНОВІЙ!

Нехай турбота про тих, хто з’явився на цей великий світ раніше терміну, повернеться в ваше життя здоров’ям, благополуччям на усілякими життєвими благами! Тепло ваших рук та сердець грітимуть наших поспішайок!