Телефони відділення (0542) 66-21-39, (0542) 66-21-41, (0542) 66-21-42
Електронна адреса somatichne@gmail.com

Соматичне відділення створено 01 березня 2019 року у складі комунальної установи Сумська обласна дитяча клінічна лікарня. Лікування пацієнтів віком від 1 місяця до 18 років здійснюють висококваліфіковані спеціалісти відділення: нефрологи, кардіологи, імунологи, ендокринологи, пульмонологи, алергологи, педіатри, гастроентеролог.

Наше відділення має ряд переваг:

  • широкий вибір спеціалістів різних направлень;
  • увесь медичний персонал відділення – спеціалісти з великим досвідом роботи, з високим рівнем кваліфікації та професійної підготовки, постійно удосконалюють свої професійні знання на курсах підвищення кваліфікації;
  • комплексний підхід до лікування і профілактики захворювань;
  • можливість вибору лікаря та дати планової госпіталізації;
  • проведення щеплень в умовах відділення;
  • у наявності одномісні палати, обладнані по категорії “Люкс”

 

 

Сташко Оксана Володимирівна

Сташко Оксана Володимирівна

завідувач відділенням, лікар-педіатр, лікар-нефролог дитячий вищої категорії
Богород Олена Василівна

Богород Олена Василівна

лікар нефролог дитячий вищої категорії
Приходько Надія Олексіївна

Приходько Надія Олексіївна

лікар дитячий нефролог вищої категорії
ЖелєзнаТетяна Олександрівна

ЖелєзнаТетяна Олександрівна

лікар дитячий ендокринолог вищої категорії
Кундіус Ірина Вікторівна

Кундіус Ірина Вікторівна

лікар дитячий імунолог,педіатр другої категорії
Радченко Ірина Петрівна

Радченко Ірина Петрівна

лікар дитячий ендокринолог першої категорії
Люлько Наталія Володимирівна

Люлько Наталія Володимирівна

лікар пульмонолог дитячий, лікар алерголог дитячий першої категорії

Коломієць Ольга Володимирівна

Коломієць Ольга Володимирівна

лікар пульмонолог дитячий, лікар імунолог дитячий другої категорії

Товчигречко Світлана Миколаївна

Товчигречко Світлана Миколаївна

лікар алерголог дитячий вищої категорії

Журавель Алла Олексіївна

Журавель Алла Олексіївна

лікар кардіоревматолог дитячий вищої категорії, к.м.н.

Одинець Лариса Анатоліївна

Одинець Лариса Анатоліївна

лікар кардіоревматолог дитячий першої категорії

Демченко Тетяна Григорівна

Демченко Тетяна Григорівна

лікар гастроентеролог дитячий вищої категорії

Чередниченко Надія Михайлівна

Чередниченко Надія Михайлівна

Старша медична сестра другої категорії