Відділення гематології функціонує в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні з 2000 року.

У 2009 році відкрито 5 ліжок для надання медичної допомоги дітям, хворим на солідні пухлини. Загальна кількість ліжок становить 25 (20 – гематологічних та 5 – онкологічних).

На базі відділення діють довгострокові програми Благодійного фонду «Відень», спрямовані на всебічну підтримку дітей Сумської області з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями.

Програми розпочаті в січні 2001 року в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні за підтримки Благодійного фонду Кіндер-Кребс-Хільфе, м. Відень Австрія, організації Карітас-Трир, м. Трир, Німеччина, Волонтерської організації НоКа – Хеддерт, с. Хеддерт, Німеччина.

Відділення співпрацює з чисельними українськими благодійними організаціями та фондами («Батьки онкохворих дітей – інвалідів», «Світоч», «Сприяння», Свято – Миколаївський фонд, «Бджілка» та інші).

У відділенні надається медична допомога дітям, хворим захворювання крові (коагулопатії, тромбоцитопенії / тромбоцитопатії, апластичні анемії/ мієлодиспластичний синдром, дефіцитні анемії, геморагічний васкуліт та інші) та на злоякісні новоутворення кровотворної та лімфатичної систем, солідні пухлини.

Никитенко Ліана Кузьмівна

Никитенко Ліана Кузьмівна

Завідувач відділення лікар-гематолог дитячий

Вища категорія

Жукова Ніна Іванівна

Жукова Ніна Іванівна

лікар – гематолог дитячий

Вища категорія

Чудна Ольга Георгіївна

Чудна Ольга Георгіївна

Лікар – гематолог дитячий

Вища категорія

Машин Сергій Анатолійович

Машин Сергій Анатолійович

Лікар – онколог дитячий
Чибіряк Антоніна Іванівна

Чибіряк Антоніна Іванівна

Старша сестра медична

Вища категорія

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ